Došlo k aktualizaci brožury PAS – změnili se termíny přeboru Středočeského kraje na leden do Stromovky.
Aktuální brožuru naleznete zde: https://atletikapas.cz/?page_id=93
Došlo k aktualizaci brožury PAS – změnili se termíny přeboru Středočeského kraje na leden do Stromovky.
Aktuální brožuru naleznete zde: https://atletikapas.cz/?page_id=93
Výbor Pražského atletického svazu schválil na svém zasedání 28.11. na návrh komise mládeže předběžnou nominaci na Mezikrajové utkání žactva, které proběhne v neděli 10. prosince v atletické hale Otakara Jandery ve Stromovce. Nominace byla vytvořena na základě tabulek roku 2023. Všechny předběžně nominované závodníky žádáme, aby svou nominaci potvrdili nejpozději do pondělí 4.12.2023 do 20 hod předsedovi komise mládeže, Radkovi Bártlovi na email skaktis@seznam.cz. Případné omluvy posílejte na stejný email také do 4.12. do 20 hod.
Děkujeme.
60m
Vojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky 7,46 s
Filip Reischig 09 TJ Dukla 7,47 s
Viktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky 7,66 s
Sofia Laura Turtenwaldová 08 Atletik Rudná 7,77 s
60m přek (na základě 100m přek)
Matyáš Klubal 08 SK Jeseniova 13,84 s
Matěj Moravec 09 USK 14,04 s
Lea Bradová 08 ASK Slavia 14,26 s
Viktorie Včelařová 08 PSK Olymp 14,59 s
300m
Albert Peške 08 A.C.Sparta 38,22 s
Kryštof Schnider 08 ASK Slavia 38,87 s
Diana Jirková 09 TJ Dukla 40,19 s
Julie Chválová 08 SK Kotlářka 41,30 s
800m
Kryštof Houdek 08 TJ Dukla 2:09,32
Lukáš Jelen 08 SK Jeseniova 2:09,77
Maria Ďurkechová 08 Atletika Hostivař 2:23,48
Kristina Havelková 08 SK Jeseniova 2:23,75
Dálka
Jan Filounek 08 USK 6,36 m
Vladislav Novák 08 ASK Slavia 6,09 m
Eliška Jarošová 08 ASK Slavia 5,65 m
Adéla Vaňková 09 ASK Slavia 5,43 m
Výška
Jan Filounek 08 USK 1,82 m
Štěpán Maléř 08 ASK Slavia 1,76 m
Lída Komorná 08 SK Jeseniova 1,65 m
Lucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 1,60 m
Koule
Lukáš Vráblík 08 SK Jeseniova 14,38 m
Daniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město 14,31 m
Ema Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město 12,47 m
Eliška Jarošová 08 ASK Slavia 11,84 m
4x200m mix (na základě 150m)
František Kubr 08 Sokol Smíchov I 17,11 s
Matěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky 17,57 s
Sofia Laura Turtenwaldová 08 Atletik Rudná 18,54 s
Diana Jirková 09 TJ Dukla 18,89 s
Štafeta 5x60m přek (3 dívky, 2 chlapci)
Lea Bradová 08 ASK Slavia 14,26 s
Viktorie Včelařová 08 PSK Olymp 14,59 s
Nikola Ptáčková 09 SK Jeseniova 14,79 s
Matyáš Klubal 08 SK Jeseniova 13,84 s
Matěj Moravec 09 USK 14,04 s
Štafeta hunt
600m – Natálie Charvátová 09 ASK Slavia 2:20,31 (800m)
200m – Viktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky 18,50 s (150m)
400m – František Kubr 08 Sokol Smíchov I 37,28 s (300m)
800m – Jakub Matoušek 09 ASK Slavia 2:02,22
Radek Bártl
předseda komise mládeže
Sraz na Černém Mostě v pruhu K+R přímo u metra Černý Most v 7,55 hod., odjezd v 8,00 hod. Je objednán Mercedes Sprinter – 20 míst
Místo srazu: https://maps.app.goo.gl/1hLExE3KmsJbNNjt8
Příjezd bude na stejné místo. Doprovod výpravy – Petr Dubský, tel. 737 834 469
Nominace Prahy:
Mladší žactvo
Linda Botková 2010 PSK Olymp
Mariana Kunclová 2010 PSK Olymp
Maxim Strangmüler 2011 SK Jeseniova
Filip Dřevínek 2010 TJ Dukla
Starší žactvo
Natálie Charvátová 2009 ASK Slavia
Kristina Havelková 2008 SK Jeseniova
Adrian Hromek 2008 ŠSK Újezd nad Lesy
Albert Dolejš 2009 Atletika Jižní Město
Dorost
Kramosilová Aneta 2007 USK
Evelína Vorlová 2007 Spartak Praha 4
Karel Malý 2007 TJ Dukla
Adam Böse 2007 ROAD2KONA
Na základě umístění z Přeborů Prahy v přespolním běhu byla sestavena nominace na finále běžeckého poháru, které proběhne formou krajských štafet v Dříteči při MČR v přespolním běhu.
Čas a místo odjezdu a příjezdu bude zveřejněné.
Mladší žactvo
Linda Botková 2010 PSK Olymp
Mariana Kunclová 2010 PSK Olymp
Maxim Strangmüler 2011 SK Jeseniova
Filip Dřevínek 2010 TJ Dukla
Starší žactvo
Natálie Charvátová 2009 ASK Slavia
Kristina Havelková 2008 SK Jeseniova
Adrian Hromek 2008 ŠSK Újezd nad Lesy
Albert Dolejš 2009 Atletika Jižní Město
Dorost
Kramosilová Aneta 2007 USK
Evelína Vorlová 2007 Spartak Praha 4
Karel Malý 2007 TJ Dukla
Adam Böse 2007 ROAD2KONA
Na finále Běžeckého poháru, které proběhne 25.11. v Dřiteči, se nominují vždy první 2 z přeborů Prahy v přespolním běhu z kategorií ml. žáků, ml. žákyň, st. žáků, st. žákyň, dorostenců a dorostenek.
Bližší informace o odjezdu, příjezdu a organizaci budou včas zveřejněny.
Radek Bártl,
předseda komise mládeže
V úterý 7. listopadu proběhla Valná hromada Pražského atletického svazu v hotelu Globus.
Zápis z VH PAS můžete nalézt zde: https://atletikapas.cz/wp-content/uploads/2023/11/zapis-z-vh-pas-7.11.2023.pdf
Výbor PAS zveřejňuje letošní halovou brožuru PAS, kterou naleznete i v sekci KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ – hala.
Hala brožura 2024 – PDF – Ke stažení
Dále zveřejňujeme rozpis tréninků v hale od 4. prosince do 1. března
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek |
17:00 – 19:55 | 17:00 – 19:55 | 17:00 – 19:55 | 17:00 – 19:55 | 17:00 – 19:55 |
Spartak Praha 4 | ASK Slavia Praha | ASK Slavia Praha | Spartak Praha 4 | ASK Slavia Praha |
SK ZŠ Jeseniova | Atletika Jižní Město | TJ Dukla Praha | SK ZŠ Jeseniova | TJ Dukla Praha |
SC Radotín | TJ Dukla | Atletika Stodůlky | AC Praha 1890 | Atletika Jižní Město |
Atletika Stodůlky | Athletic Rudná | SC Radotín | Atletika Hostivař | SC Radotín |
Sokol Smíchov I | Mazurská | SK Aktis Praha | SK Kotlářka | SK Kotlářka |
A.C.Sparta Praha | Road2Kona | Sokol Smíchov I | Atletik Rudná | SK Aktis Praha |
A.C.Sparta Praha |
Vedoucí oddělení sportu, pan Bc. Zdeněk Hübner zve všechny žadatele k účastni na na Semináři pro žadatele v Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2024, který se uskuteční v pondělí 20. 11. 2023 od 17:00 h, a to formou webináře. Obsahem webináře bude seznámení se změnami v podmínkách vyhlášeného programu oproti předcházejícímu období roku 2023, podrobné představení formuláře žádosti a závěrečný prostor pro dotazy.
Vstup do webináře bude účastníkům umožněn pro registraci pod níže uvedeným odkazem. Kapacita webináře je celkem 1 000 účastníků.
Odkaz pro registraci:
https://prahaeu.webex.com/weblink/register/r6be1b2704ed14824638390de65684733
Odkaz pro připojení:
https://prahaeu.webex.com/prahaeu/j.php?MTID=m6939747908dd9370ac8d86ff0fb728d4
Výbor PAS informuje o online semináři Pražské tělovýchovné unie na téma novela zákoníku práce ve vztahu k DPP ve sportu.
Online seminář se bude konat v úterý 14.11.2023 od 16:30 hod.
Více informací naleznete zde: https://www.ptupraha.cz/2023/10/seminar-ptu-novela-zakoniku-prace-ve-vztahu-k-dpp-ve-sportu/
V příloze naleznete propozice Podzimního běhání