Školení trenérů žactvo – TŽ 10.+16+17. března

Milí kolegové z pražských klubů,

rád bych vám, resp. vašim trenérským adeptům, nabídl školení TŽ v březnovém termínu na Spartaku Praha 4, a to ve dnech 10. 3, 16. 3. a 17. 3. (+ povinné samostudium).

Počet míst je omezen na 25 z pochopitelných organizačních a kvalitativních důvodů.

Budu se případně těšit na vaše zájemce!

Hezký den

Honza Koutník
jkoutnik@sp4.cz
+420 721 435 229

Vícebojařské přebory s národním rekordem

Strahov hostil první přebory v tomto roce a hned se zapsaly do historických tabulek. Postarala se o to Linda Botková ve starších žákyních, když zaznamenala 3898 bodů a jasně ovládla svoji kategorii, která byla nejnabitější ze všech. V závodě se představilo 43 závodnic, z toho do přeboru startovalo 36 z nich.

Největší zastoupení napříč kategoriemi měli atleti ASK Slavia Praha, kterých do bojů o přebornické medaile zasáhlo hned 23. Po 10 zástupcích pak měli atleti Dukly, Spartaku P4 a domácího USK Praha.

Po 6 medailích si připsali atleti Slavie a USK.

Krom Botkové se individuálně dařilo i dalším atletům. Úspěšně se do halového víceboje vrátila Anna Kerbachová z ASK Slavia, která výkonem 3992 bodů vyhrála ženy a zaznamenala svůj druhý nejlepší osobní výkon. Kvalitního výkonu 3811 bodů dosáhla i Lucie Lasíková z USK v juniorkách i Eliška Jarošová v dorostenkách. Ta složila celkem 3774 bodů a porazila ji jen českobudějovická Radová. Kvalitní souboj byl vidět v žácích, když hned 2 žáci překonali 4000 bodů. Jakubu Matouškovi ze Slavie se to povedlo o 24 bodů. O něco lepší byl David Ďorď z Jižního Města, který zaznamenal dokonce 4177 bodů.

Celovíkendové závody v sobotu obohacené o veřejné závody přinesly závodní příležitost celkem 463 atletům a zaznamenaly 1283 startů. Dík tak patří pořadateli z USK za zvládnutí náročné organizace.