Semifinálová kola MPD ml. žactva

Semifinále A

Řídící pracovník:

Jaroslava Weberová – weberova@zsjeseniova.cz – 607 853 603

Datum: 12. září, Pořadatel: SK Jeseniova , Místo: Jeseniova , Propozice ; Výsledky

Úvodní Zpravodaj:

Závěrečný zpravodaj

pořadítýmpomocné bodypostup do finále
1.Jeseniova A459A
2.SC Radotín A234A
3.SK Kotlářka162B
4.TJ Sokol Smíchov130B
5.TJ Dukla „B“122,5C
6.Atletika Stodůlky “B“82C
7.AC Praha 189057,5D – pořadatel finále D
8.Jeseniova „C“57D
9.ŠAK Novoborská22D
10.ASK Slavia „B“ 7D
11.SC Radotín „B“4D
___________________________________________________________________________________

Semifinále B

Řídící pracovník: Anita Ešpandrová ; email – kocicit@seznam.cz ; telefon – 723 117 238

Datum: 12. září, Pořadatel: Spartak Praha 4 , Místo: Děkanka , Propozice ; Výsledky

Úvodní Zpravodaj
Zpravodaj sem. B ml. žactva

Zpravodaj po kole

Zpravodaj po kole-sem. B

pořadítýmpomocné bodypostup do finále
1.PSK Olymp Praha “A“366A
2.Spartak Praha 4 “A“298,5A
3.AŠK Mazurská234B
4.Jižní Město B136,5B
5.Újezd nad Lesy91C – pořadatel finále C
6.T.J. Vinohrady A80,5C
7.AC Sparta Praha “B“55,5D
8.ASK Slavia Praha “C“55D
9.Atletika Hostivař B23D
10.TJ ČZU PrahaodhlášenD
11.T.J. Vinohrady BodhlášenD
___________________________________________________________________________________

Semifinále C

Řídící pracovník: Pavel Javůrekemail: paveljavurek@centrum.cz, tel: 734 419 472

Datum: 13. září, Pořadatel: TJ Dukla Praha, místo: Juliska , Propozice ; Výsledky

Úvodní zpravodaj

Zpravodaj_1_ml_žactvo_semifinále_C_2023

Závěrečný zpravodaj

Zpravodaj č.2 semifinále C

pořadítýmpomocné bodypostup do finále
1.TJ Dukla Praha “A“312,7A
2.ASK Slavia „A“242,2A
3.Jeseniova „B“211,5B – pořadatel finále B
4.SK Aktis „A“183,2B
5.Atletika Hostivař „A“152,2C
6.Atletika Stodůlky “A“145C
7.VSK FTVS38D
8.ASK Slavia „D“32,2D
9.Spartak P4 „B“21D
10.SK Aktis „B“0D
11.ASK Slavia „E“0D
12.TJ. Sokol Smíchov0D

___________________________________________________________________________________

Semifinále D

Řídící pracovník: Adriana Dvořáková ; email – adricar@centrum.cz ; telefon – 602 200 646

Datum: 13. září, Pořadatel: PSK Olymp, místo: Stromovka , Propozice ; Výsledky

Úvodní zpravodaj:

Zpravodaj po kole

pořadítýmpomocné bodypostup do finále
1.USK Praha A394,5A
2.A.C. Sparta A357A
3.PSK Olymp Praha “B“116B
4.Sokol H. Počernice101,5B
5.ATLETIK RUDNÁ92C
6.SK Aritma90C
7.AK VEGA76D
8.USK Praha B65D
9.SK Míle33D
10.Jižní Město „C“18D
11.Jižní Město „A“0A