Finálová kola ml. žactva

Finále A

Datum: 21.9., Pořadatel: ASK Slavia, místo: Eden,
řídící – Anita Ešpandrová ; email – kocicit@seznam.cz ; telefon – 723 117 238 Propozice

Zpravodaj : Zpravodaj před soutěží Finále A

PořadíTýmCelkem bodůPořadí v Praze
1. SK Jeseniova „A“2591.
2.  USK Praha „A“189,52.
3.PSK Olymp Praha “A“1893.
4.  TJ Dukla Praha “A“1634.
5.ASK Slavia „A“1565.
6.Jižní Město „A“1396.
7.A.C. Sparta „A“967.
8. SC Radotín „A“828.
9.Spartak Praha 4 “A“69,59.

Výsledky a zpravodaj:
Zpravodaj finále A

___________________________________________________________________________________

Finále B

Datum: 21.9. Pořadatel: SK Jeseniova, místo: bude určeno
řídící – Jaroslava Weberová – weberova@zsjeseniova.cz – 607 853 603 , Propozice

Poř.TýmCelkem bodůPořadí v Praze
1. Jeseniova „B“281,7510.
2.  SK Aktis „A“25311.
3.AŠK Mazurská191,2512.
4.  SK Kotlářka155,7513.
5.Atletika Jižní Město B134,2514.
6.TJ Sokol Smíchov11715.
7.Sokol H. Počernice104,516.
8. PSK Olymp Praha “B“95,517.

Výsledky a konečný zpravodaj:

___________________________________________________________________________________

Finále C

Datum: 22.9., Pořadatel: SŠK Újezd nad Lesy, místo: Praha – Vokovice, FTVS
řídící- Jiří Hejbal, Tel: 732 909 961 email: hejbal.j@seznam.cz Propozice

Úvodní zpravodaj : Úvodní zpravodaj finále C

Poř.TýmCelkem bodůPořadí v Praze
1. Atletika Hostivař „A“26018.
2.   ATLETIK RUDNÁ20219.
3.Atletika Stodůlky “A“19620.
4.  Atletika Stodůlky “B“166,521.
5.SŠK Újezd nad Lesy 155,522.
6.TJ Dukla „B“14923.
7.SK Aritma10324.
8.T.J. Vinohrady „A“8325.

Výsledky a konečný zpravodaj:
Zpravodaj po soutěži Finále C

___________________________________________________________________________________

Finále D

Datum: 22.9., Pořadatel: AC Praha 1890, místo: Pekařka
řídící- Adriana Dvořáková ; email – adricar@centrum.cz ; telefon – 602 200 646 Propozice

Poř.TýmCelkem bodůPořadí v Praze
1.  ASK Slavia Praha B175,526.
2.  AK VEGA162,827.
3.SK Jeseniova C 13528.
4.  A.C. Sparta Praha “B“127,829.
5.AC Praha 1890126,830.
6.SK Míle9231.
7.ASK Slavia Praha “C“68,532.
8. Spartak P4 „B“6633.
9.VSK FTVS5634.
10.USK Praha B54,535.
11.Atletika Hostivař „B“5436.
12.ŠAK Novoborská5337.
13.Atletika Jižní Město „C“3838.
14.SC Radotín Praha B2939.
15.ASK Slavia Praha „E“1440.
16.SK Aktis „B“541.
17.ASK Slavia Praha „D“ 242.

Výsledky a konečný zpravodaj: