Informace k odjezdu a seznam nominovaných závodníků na Finále běžeckého poháru mládeže

Vážení závodníci, veškeré informace k odjezdu a podmínkám účasti napsaných v nominačním dopisu, jsou platné. Každý účastník závodu se při prezentaci zapíše a prokáže se, že splňuje jednu z podmínek účasti. Prosím tedy všechny, aby měli s sebou nějaký dokument k prokázání splněné podmínky (certifikát o očkování, prodělaném Covidu či negativním PCR testu).Vedoucím výpravy je Tomáš Sekanina (z Dukly), tel. 723 568 761. Prosím o včasný příchod k odjezdu. Pevně věřím, že naše výprava bude úspěšná.

Tréninky v přetlakové hale na Strahově

Tréninky v přetlakové hale jsou zajištěny v termínu 6.12.2021 – 4.3.2022 vždy od 17:00 s výjimkou státních svátků a závodů. Pro snazší identifikaci Vašich členů je třeba poslat aktualizované seznamy jednotlivých tréninkových skupin Vašich klubů, které budou využívat trénink v hale.

Připomínáme, že vzhledem k extrémnímu vytížení jediné dostupné pražské haly je absolutně nepřípustný vstup do haly pro skupiny mladšího žactva, veteránů, nezávodící kondiční hobby skupiny atd..

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
 
A. C. Sparta PrahaASK Slavia PrahaA. C. Sparta PrahaA. C. Sparta PrahaASK Slavia Praha
Spartak Praha 4Atletika Jižní MěstoASK Slavia PrahaSpartak Praha 4Atletika Jižní Město
SK ZŠ JeseniovaSokol Smíchov ITJ Dukla PrahaSK ZŠ JeseniovaTJ Dukla Praha
SC RadotínAtletik RudnáSK Aktis PrahaSK KotlářkaSK Kotlářka
TJ StodůlkyTJ DuklaSK AritmaAtletika HostivařSC Radotín
   Sokol Smíchov ITJ Stodůlky
   Atletik Rudná 

Přebory Prahy v přespolním běhu

Přebory Prahy v přespolním běhu jsou naplánované na neděli 21.11. na dostihovém závodišti Velké Chuchle. Odkaz na propozice naleznete zde: https://www.atletikaradotin.cz/2021/11/04/chuchelsky-dostihovy-kros-prebory-prahy-v-prespolnim-behu/

Přihlášky jsou spuštěn. POZOR!!! Přihlášky do přeboru Prahy končí 19.11. ve 23:59. Na pozdější přihlášky do přeboru nebude brán zřetel. Přihlásit již bude možné jen do veřejného závodu.

S pozdravem
pořadatel SC Radotín