Časový pořad a výběr závodníků Přeborů Prahy dorostu, juniorů a dospělých ve vícebojích

Pořadatel zveřejňuje na základě přihlášek Rámcový časový pořad. Pevný je pouze začátek vícebojů. Časový pořad bude upravován podle počtu startujících v jednotlivých kategoriích, resp. podle vlastního průběhu závodů.

Pořadatel ASK Slavia Praha

V přiloženém souboru naleznete výběr závodníků na Přebor Prahy ve vícebojích.

Žlutě vyznačení závodící s popisem náhradník s pořadovým číslem mají nárok na start pouze za předpokladu, že se někdo z vybraných závodících nedostaví k soutěži.

Pozice náhradníka negarantuje start v soutěži v případě plné obsazenosti závodu.

Veškeré informace k závodu najdete v propozicích na webu ČAS.

Děkuji

Martin Smetana-technický delegát PP

Tel: 602699900

2. místo na mezikrajovém utkání mladšího žactva

Výběr Prahy se na mezikrajové utkání mladších žáků v Písku utkal s dalšími 4 kraji – Středočeským, Jihočeským, Karlovarským a Plzeňským. Od začátku byly karty rozdány jasně – o vítězi se rozhodovalo mezi pražským a středočeským výběrem. Naši mladí atleti více jak polovinu utkání vedli, pak se ale před ně dostali Středočeši a zhruba 10bodový náskok si udrželi až do poslední disciplíny.

Zaznamenali jsme celkem 6 vítězství a bezpočet druhých a třetích míst. Nejúspěšnější závodnicí byla Turtenwaldová Sofia z Rudné, která vyhrála běhy na 60 m, 150 m a pomohla k vítězství štafetě na 4×60 m.

Konečná nominace družstva Prahy pro mezikrajové utkání mladšího žactva

Nominováni byli vždy první dva závodníci z přeborů Prahy mladšího žactva. Komise mládeže PAS následně donominovala následující závodníky. Pro nominaci se brala v potaz předpokládaná prospěšnost závodníka pro družstvo, včetně možného startu ve štafetě. Někteří závodníci, kteří si vybojovali nominaci na Přeboru Prahy pouze v jedné disciplíně, byli nominováni i na druhou disciplínu. Konečná nominace tedy vypadá následovně. Pro přehlednost jsou dodatečně nominovaní závodníci označeni červeně.

Radek Bártl
Vedoucí komise PAS

Nominace závodníků PAS:

Nominační dopis s informacemi o organizaci

Info k přeboru Prahy mladšího žactva dne 15-16.9.2021 Hostivař – výběr závodníků

Vážení trenéři,

byl provedený výběr TD na Přebor Prahy mladšího žactva konaného ve dnech 15-16.9.2021 na stadionu Hostivař za pořadatelství Atletiky Hostivař.

V přiloženém souboru naleznete výběr závodníků na Přebor Prahy mladšího žactva.

Červeně vyznačení závodící nebyli vybráni do soutěže.

Žlutě vyznačení závodící s popisem náhradníci či náhradnice s pořadovým číslem mají nárok na start pouze za předpokladu, že se někdo z vybraných závodících nedostaví k soutěži.

Pozice náhradníka negarantuje start v soutěži v případě plné obsazenosti závodu.

Veškeré informace k závodu najdete v propozicích na webu ČAS.

Děkuji

Martin Smetana-technický delegát PP

Tel: 602699900

Nominační kritéria na Mezikrajové utkání mladšího žactva

V úterý 28.9. 2021 se uskuteční Mezikrajové utkání mladšího žactva. Družstvo Prahy pojede do Písku. Soutěžit se bude v těchto disciplínách: 60m, 150m, 1000m (pouze chlapci), 600m (pouze dívky), 60m přek., výška, dálka, koule, oštěp, 4x60m, 8x200m (smíšená štafeta).  Nominace našeho družstva bude tvořena na základě výsledků z Přeboru Prahy, a to následujícím způsobem:

V každé uvedené individuální disciplíně si právo startu vybojují první dva závodníci/závodnice z Přeboru Prahy. Pro závod v běhu na 1000m chlapců a 600m dívek budou nominování první dva z běhu na 800m. Pro závod v hodu oštěpem budou nominováni první dva v kriketu. Další závodníci budou donominováni na základě předpokládané prospěšnosti družstvu. Konečná nominace bude zveřejněna na webu PAS nejpozději do neděle 19.9.

Oznámení technického delegáta – Finále A MPD st. žactva – Praha

Na základě rozhodnutí technického delegáta došlo ve finále A MPD st. žactva – Praha nebyly k soutěži vybrány tyto závodnice v disciplíně – žákyně, hod oštěpem 500g:

Maříková Anežka             07           PSK Olymp Praha

Marešová Barbora          06           Spartak Praha 4

Vorlová Evelína                 07           Spartak Praha 4

Štefulíková Emma           07           A. C. Sparta Praha

Dále v případě nevyškrtnutí některé závodnice z disciplíny 150m do 10:00, nebude závodnice Ema Valentová vybrána k této disciplíně. Nevybrané závodnice mohou být přeřazeny do některé volné disciplíny.

V příloze naleznete další doplňující informace.

Petr Dubský

TD Finále A MPD st. žactva

Oznámení technického delegáta