MLADŠÍ ŽACTVO

Soutěž je rozdělena na kvalifikace, semifinále a finále. Kvalifikace je složena z přespolního běhu a třech kol na dráze a slouží k rozdělení družstev do semifinálových skupin = všichni postupují do semifinále. Z každého semifinále následně postoupí první dva do finále A, týmy na 3. a 4. místě do finále B a týmy na 5. a 6. místě do finále C a týmy ze 7. až 11. místa do finále D

Semifinále A- 6. 9. 2021 – dle vylosování,  Propozice , Výsledky
Semifinále B – 6. 9. 2021 – dle vylosování  Propozice , Výsledky
Semifinále C – 7. 9. 2021 – dle vylosování –  Propozice , Výsledky
Semifinále D – 7. 9. 2021 – dle vylosování – Propozice , Výsledky

Finále A 19. 9. 2021 – Eden Propozice
Finále B 20. 9. 2021 – stadion Propozice
Finále C 21. 9. 2021 – stadion Propozice
Finále D 22. 9. 2021 – stadion Propozice

ZÁKLADNÍ Skupina A

Řídící : Adriana Dvořáková – adricar@centrum.cz – 602 200 646

                Termíny:

Termín konáníMísto konáníPořadatel soutěže
    
I. kolo30. 3. 2022VítkovSK JeseniovaPropozice, Výsledky
II. kolo16. 5. 2022JeseniovaSK JeseniovaPropozice, Výsledky
III. kolo9. 6. 2022MazurskáAŠK MazurskáPropozice, Výsledky
IV. kolo22. 6. 2022JuliskaAtletika Jižní městoPropozice, Výsledky

Družstva:

Atletika Jižní Město A
Atletika Jižní Město B
Atletika Jižní Město C
AK Vega
ASK Slavia Praha D
ASK Slavia Praha E
AŠK Mazurská
SK Jeseniova A
SK Jeseniova B
SK Jeseniova C
ŠSK Újezd nad Lesy

ZÁKLADNÍ Skupina B

Řídící : Alexandra Mužíková ; email – alexandra.muzikova@seznam.cz ; telefon – 774 670 671

                Termíny:

Termín konáníMísto konáníPořadatel soutěže
    
I. kolo27. 4.  2022ButoviceSK Aktis PrahaPropozice, Výsledky
II. kolo16. 5. 2022Podvinný mlýnA.C. Sparta PrahaPropozice, Výsledky
III. kolo9. 6. 2022VokoviceSK Aktis PrahaPropozice, Výsledky
IV. kolo22. 6. 2022DěkankaSpartak Praha 4Propozice, Výsledky

Družstva:

A. C. Sparta Praha A
A. C. Sparta Praha B
A. C. Sparta Praha C
SC Radotín A
SC Radotín B
SK Aktis Praha A
SK Aktis Praha B
ŠAK Novoborská
TJ Sokol I. Smíchov
Spartak Praha 4 A
Spartak Praha 4 B

ZÁKLADNÍ Skupina C

Řídící : Anita Ešpandrová ; email – kocicit@seznam.cz ; telefon – 723 117 238

                Termíny:

Termín konáníMísto konáníPořadatel soutěže
    
I. kolo20. 4. 2022DžbánTJ Dukla PrahaPropozice, Výsledky
II. kolo17. 5. 2022HostivařAtletika HostivařPropozice, Výsledky
III. kolo8. 6. 2022StromovkaPSK Olymp PrahaPropozice, Výsledky
IV. kolo23. 6. 2022VokoviceFTVS PrahaPropozice, Výsledky

Družstva:

Atletika Hostivař
PSK Olymp Praha A
PSK Olymp Praha B
SK Aritma
TJ Dukla Praha A
TJ Dukla Praha B
Atletika Stodůlky A
Atletika Stodůlky B
VSK FTVS Praha
TJ S. Kr. Vinohrady A
TJ S. Kr. Vinohrady B

ZÁKLADNÍ Skupina D

Řídící :  Jitka Fialová ; email – fialova@ddmpraha.cz ; telefon – 605 263 754

                Termíny:

Skupina DTermín konáníMísto konáníPořadatel soutěže
    
I. kolo6. 4. 2022HvězdaUSK PrahaPropozice, Výsledky
II. kolo17. 5. 2022PekařkaAC Praha 1890Propozice, Výsledky
III. kolo8. 6. 2022StrahovUSK PrahaPropozice, Výsledky
IV. kolo23. 6. 2022EdenASK Slavia PrahaPropozice, Výsledky

Družstva:

AC Praha 1890
ASK Slavia Praha A
ASK Slavia Praha B
ASK Slavia Praha C
USK Praha A
USK Praha B
SK Kotlářka Praha
TJ H. Počernice
Atletik Rudná
SK Míle