Informace o výběru závodících na Přebor Prahy dorostu a žactva Praha-Děkanka 1-2.6.2024

TD Martin Smetana zveřejňuje seznam závodníků a závodnic na sobotní a nedělní Přebor Prahy dorostu a žactva Praha-Děkanka 1-2.6.2024.

V přiloženém souboru najdete vybrané závodníky a závodnice, žlutě označené náhradníky a červeně označené nevybrané závodníky a závodnice.

Žlutě označení závodníci a závodnice budou moci startovat pouze za předpokladu odhlášení vybraných závodících z příslušných disciplín.

Žádám vedoucí a trenéry pokud budete vědět, že někteří vybraní závodící nebudou soutěžit, prosím o jejich nahlášení co nejdříve nejpozději však do 1.6.2024 do 9:00 hodin na telefonu 602699900 nebo na mailu: msmetana@atletika.cz aby bylo umožněno startovat náhradníkům.

V časovém pořadu dojde ke změně zahájení soutěží skoku o tyči  Žky a Dky nově od 10:00 hodin, Žci a Dci nově od 14:00 hodin.

S pozdravem

Martin Smetana-technický delegát

Nominace na LODM

Pražský atletický svaz schválil nominaci na Letní Olympiádu dětí a mládeže v tomto složení:

Mladší žákyněvedoucí družstva: Jaroslava Weberová
1.Klimešová JuliePSK Olymp800 m
2.Mráčková EliškaSK Jeseniova60 m př60 m
3.Smutná MagdalénaSC Radotín60 mdálka
4.Šebestová EliškaTJ Duklaoštěpdálka
5.Tellerová DanielaASK Slavia800 moštěp
6.Valášková RozálieA.C. Spartavýška60 m př
náhradník
Gajdošová EmilyAtletika Jižní Město
Kozlová JulieA.C. Sparta
Mladší žácivedoucí družstva: Ivan Zavřel
1.Beneš MarekA.C. Sparta60 m60 m př
2.Domin MatyášTJ Dukla800 m
3.Kostrbel FilipSK Jeseniovadálkavýška
4.Kostrbel LukášSK Jeseniovadálkavýška
5.Sadílek VáclavAtletika Jižní Město60 m60 m př
6.Strangmüller MaximSK Jeseniova800 moštěp
náhradník
Bednařík DavidTJ Dukla
Starší žákyněvedoucí družstva: Žaneta Krejčí Václavková
1.Botková LindaPSK Olymp100 m př.dálka
2.Bucková AdélaAtletika Jižní Městokouledisk
3.Bučková JustýnaPSK Olymp100 m př.dálka
4.Buganová PetraSpartak Praha 4800 m
5.Duchoňová AliceSK Jeseniovaoštěpvýška
6.Grabowská ViktorieAtletika Jižní Městokouleoštěp
7.Charvátová NatálieASK Slavia800 m
8.Jirková DianaTJ Dukla60 m300 m
9.Vychodilová LauraPSK Olymp60 m300 m
náhradník
Vaňková AdélaASK Slavia
Starší žácivedoucí družstva: Tomáš Krupka
1.Cowan Matthew MartinPSK Olympkouledisk
2.Demčenko Daniel GasiúnasAtletika Jižní Městokouledisk
3.Doležal MatějTJ Dukla300 m
4.Fál JosefSK Jeseniova60 m100 m př
5.Matoušek  JakubASK Slaviavýškadálka
6.Moravec MatějUSK100 m přoštěp
7.Pietrula JakubTJ Dukla1500 m
8.Reischig FilipTJ Dukla300 moštěp
9.Vacata VojtěchAtletika Stodůlky60 mdálka
náhradník
Jeník FilipSK Kotlářka

Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže /LODM/

Informace k nominačnímu závodu –  skok daleký

Na stadionu Spartaku Praha 4 budou od 6.5. probíhat opravy povrchu na dvou sektorech – skok o tyči a dálka. V případě, že se práce protáhnou až do 8.5.-  tedy termínu závodu,  přesuneme skok daleký na 9.5. na stadion ASK Slávia, kde závod proběhne v rámci závodu přípravek.

Do závodu bude vybráno prvních 20 závodníků (budu počítat i výkony z halové sezóny). Prosím, dálkaře přihlašovat normálně na závod 8.5.

V případě nutnosti přesunu závodu budeme o této skutečnosti informovat 7.5. na stránkách PAS.

2.5.2024                                                               Jaroslava Weberová                                                                                     technický delegát

Oznámení TD k PP ve vícebojích 4. a 5. května

Do soutěže byli vybráni všichni přihlášení.

V příloze naleznete seznam vybraných závodníků/závodnic.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených závodnic v kategorii starších žákyň byla soutěž rozdělena do dvou skupin.

V seznamu přihlášených najdete rozdělení do skupin starších žákyň.

Zároveň byl upraven časový pořad, který naleznete v příloze a byl aktualizován v propozicích závodu.

S pozdravem

Martin Smetana-TD PP ve vícebojích

Zemřel Aleš Frabša, dlouholetý předseda ASK Slavia Praha

Ve věku nedožitých 88 let zemřel v březnu letošního roku bývalý sprinter Slavie a ATK, atletický funkcionář a zlatník, mistr uměleckých řemesel Aleš Frabša. Působil dlouhá léta jako předseda atletického oddílu Slavia Praha IPS, byl členem předsednictva Československého atletického svazu a řadu let ředitelem mezinárodního atletického mítinku Memoriál Evžena Rošického, který byl zařazen i do světové série IAAF Grand Prix. Podílel se na pořádání Mistrovství Evropy v atletice v roce 1978 v Praze a v 60 letech minulého století spoluorganizoval první závody „pod střechou“ včetně Evropských halových her, předchůdce halových mistrovství Evropy. Ti co jste ho znali, věnujte mu prosím tichou vzpomínku. Děkuji Vám. JUDr. Michal Frabša, bývalý místopředseda arbitrážní rady ČAS

Atletický oddíl ŠSK Újezd nad Lesy si si Vás dovoluje pozvat na 19. ročník našeho lesního běhu určeného pro závodníky od jednoho roku do 99 let v krásném prostředí Klánovického lesa.

Čeká Vás zde spousta cen, zdarma občerstvení pro každého závodníka a pro nejlepší navíc poháry a medaile.

V příloze zasílám propozice a budeme se moc těšit na Vaši návštěvu.

Zuzana Olšanová

ŠSK Újezd nad Lesy