Konečný návrh nominace na Mezikrajové utkání žactva

Vážení trenéři a závodníci,

po vyhodnocení výsledků z Mikulášské haly a několika omluvenkách zveřejňujeme definitivní návrh nominace na Mezikrajové utkání žactva. Pokud by se někdo nemohl zúčastnit, prosím o omluvu nejpozději do pondělí 5.12. do 22 hod na email skaktis@seznam.cz, nebo telefon 603981455. Sraz všech nominovaných závodníků bude v sobotu 10.12. do 10:45 v hale Otakara Jandery na balkoně nad vchodem, kde se budou hlásit vedoucímu družstva, Radkovi Bártlovi. Zde všichni závodníci obdrží zapůjčený dres Prahy a startovní číslo. Děkuji a budeme se těšit na hezké výkony!

Mgr. Radek Bártl

Nominace Prahy na mezikrajové utkání staršího žactva 2022

Praha-Stromovka

60m

Silvie Daněčková                     07        USK                                        7,83s

Anna Mezerová                    07        Dukla                                      7,96s

Filip Vojáček                           07        USK                                        7,04s

Lukáš Koptík                           07        USK                                        7,33s

300m

Anna Mezerová                      07           Dukla                                   42,24s

Julie Chválová                        08           Kotlářka                                42,34s

Lukáš Mareš                            07        Spartak Praha 4                      35,75s

Marek Váňa                            07        Olymp                                     35,78s

800m

Kristina Havelková                  08        Jeseniova                                2:22,44

Evelína Vorlová                      07        Spartak Praha 4                        2:26,70

Kryštof Hroník                        07        Slavia                                      2:05,50

Matěj Procházka                      07        Jeseniova                                2:09,03

60m př.

Barbora Kličková                    07        Spartak Praha 4                        14,70s

Viktorie Včelařová                  08        Olymp                                     15,18s

Lukáš Koptík                           07        USK                                        12,94s

Michael Friedl                         07        Sparta                                      13,93s

Výška

Nicole Krutilová                      07        Jeseniova                                1,70m

Amálie Johnová                       07        Spartak Praha 4                        1,62m

David Sniegoň                         07        Jeseniova                                1,73m

Ondřej Krejčí                          07        Olymp                                     1,67m

Tyč

Mia Čadková                           07        Slavia                                      2,91m

Eliška Jebavá                           07        USK                                        2,85m

Adam Podlipný                        07        Jeseniova                                3,10m

Vojtěch Kavan                         07        Slavia                                      3,10m

Dálka

Barbora Kličková                    07        Spartak Praha 4                        5,30m

Helena Vaňková                      07        Aktis                                       5,19m

Filip Bradáč                             07        Olymp                                     5,97m

Matyáš Těšík                           07        Slavia                                      5,84m

Koule

Nicole Krutilová                      07        Jeseniova                                13,22m

Aneta Kramosilová                  07        USK                                        11,78m

Dominik G. Demčenko            07           Jižní Město                          14,55m

Lukáš Vráblík                            08           Jeseniova                             13,45m

Nevybraní závodníci k Mikulášské hale

K závodu nebyli vybráni tyto závodící:

Moses OliverAtletika Vlašim, z.s.60m př. 83,8
Jeník FilipSK Kotlářka Praha, z.s.dálka
Ježdíková KarolínaA. C. Sparta Prahadálka
Hanzalová JulieA. C. Sparta Prahadálka
Křivánková AlžbětaA. C. Sparta Prahadálka
Markowiczová ZuzanaAK Slovan Duchcovdálka
Šustáčková KláraAK Slovan Duchcovdálka
Vaňková AdélaASK Slavia Prahadálka
Försterova NatálieAtletika Jižní Město z.s.dálka
Veselá LenkaAtletika Líbeznice, z.s.dálka
Bártová SofieTJ Jiskra Humpolecdálka
Čiberová BarboraSK Kotlářka Praha, z.s.koule 3kg
Hanzalová JulieA. C. Sparta Prahakoule 3kg
Křivánková AlžbětaA. C. Sparta Prahakoule 3kg

Odhlášky závodících prosím co nejdříve na telefon 602699900 nebo mailem na msmetana@atletika.cz

Veškeré potřebné informace najdete v propozicích závodu. 

S pozdravem.

Martin Smetana-řídící závodu

Vyhlášení nejlepších mladých atletů Prahy

V pondělí 28.11. byli v Brožíkově síni opět oceněni nejlepší mladí atleti Prahy. Mezi vyhlášenými byly i 4 pražské rekordmanské štafety a 4 medailová družstva z republikových šampionátů. Jako vrchol večera byli oceněni nestoři pražské atletiky za celoživotní přínos.

Nejlepší atleti v kategoriích

Mladší žák

Filip Reischig, TJ Dukla Praha, trenér: Starková Kateřina

Mladší žákyně

Linda Botková, PSK Olymp Praha, trenér: Michal Krčmář

Starší žák

Filip Vojáček, USK Praha, trenér: Lukáš Drbohlav

Starší žákyně

Nicole Krutilová, SK Jeseniova, trenér: Daniel Musil

Dorostenec

Jan Šulc, ASK Slavia Praha, trenér: Jindřich Šimánek

Dorostenka

Viktorie Ondrová, PSK Olymp Praha, trenér: Nikolaj Goroškov

Karolína Jarošová, ASK Slavia Praha, trenér: Petr Šarapatka

Junior

Michal Jára, Spartak Praha 4, trenér: Jan Koutník

Jiří Pavel Češka, Spartak Praha 4, trenér: Václav Janoušek

Šimon Weiser, SK Jeseniova, trenér: Daniel Musil

Vojtěch Cihlář, ASK Slavia Praha, trenér: Petr Šarapatka

Maximilian Matolín, TJ Dukla Praha, trenér: Martin Chyba

Juniorka

Ester Bendová, PSK Olymp Praha, trenér: Miroslav Zahořák

Ocenění za výbornou reprezentaci

Štafeta starších žáků – národní rekord na LODM na 4x60m

Vojáček Filip – USK Praha, Mareš Lukáš – Spartak Praha 4
Kalina Ondřej – ŠAK Novoborská., Koptík Lukáš – USK Praha

Štafeta starších žákyň – národní rekord na LODM na 4x60m

Kličková Barbora – Spartak Praha 4, Krutilová Nicole – SK Jeseniova
Machová Alžběta – TJ Dukla Praha, Daněčková Silvie – USK Praha

Štafeta starších žáků USK Praha – oddílový národní rekord na 4x60m

Vojáček Filip, Hodač Filip, Doškář Tomáš, Koptík Lukáš

Štafeta juniorů ASK Slavie Praha – národní rekord na 4x100m

Veselý Lukáš, Drahota Josef, Bohman Šimon, Stibral Jindřich

Oceněná družstva

družstvo juniorů SK Jeseniova – 1. místo na MČR, vedoucí družstva Daniel Musil
družstvo juniorek ASK Slavie Praha – 3. místo na MČR, vedoucí družstva Karlický Petr
družstvo dorostenek TJ Dukly Praha – 3. místo na MČR, vedoucí družstva Pavel Javůrek
družstvo žákyň ASK Slavie Praha – 3. místo na MČR, vedoucí družstva Tomáš Krupka

Za celoživotní přínos pražské atletice

Vladimír Korbel

Jiří Dvořák,

Ing. Josef Šrámek

Návrh nominace na mezikrajové utkání st. žactva 10.12. v Praze

Vážení trenéři a závodníci, 

předběžná nominace na mezikrajové utkání žactva, které se bude konat v sobotu 10.12. v hale Otakara Jandery ve Stromovce, byla tvořena na základě výkonů dosažených v druhé polovině letní sezony. Závodníci se ještě mohou nominovat na základě výkonů na Mikulášské hale, pokud budou jejich výkony lepší než v návrhu nominace. Definitivní nominace tedy bude zveřejněna po Mikulášské hale. Sledujte prosím web atletikapas.cz.

Děkuji
Radek Bártl

Nominace Prahy na mezikrajové utkání staršího žactva

Praha-Stromovka 10.12.2022 – Propozice

60m

Silvie Daněčková                     07        USK                                        7,83s

Andrea Prokopová                   08        Atletika Jižní Město                 7,92s

Filip Vojáček                           07        USK                                        7,04s

Lukáš Koptík                           07        USK                                        7,33s

300m

Andrea Prokopová                 08        Atletika Jižní Město                  41,28s

Julie Chválová                        08           Kotlářka                                 42,34s

Lukáš Mareš                           07        Spartak Praha 4                        35,75s

Marek Váňa                            07        Olymp                                      36,18s

800m

Kristina Havelková                  08        Jeseniova                                2:22,44

Alexandra Fernandes               07        Dukla                                      2:30,54

Kryštof Hroník                        07        Slavia                                      2:05,50

Filip Říha                                07        Hostivař                                  2:11,91

60m př.

Barbora Kličková                    07        Spartak Praha 4                        14,70s

Viktorie Včelařová                  08        Aritma                                     15,18s

Lukáš Koptík                           07        USK                                        12,94s

Filip Vojáček                           07        USK                                        13,91s

Výška

Nicole Krutilová                      07        Jeseniova                                1,70m

Eliška Jarošová                        08        Slavia                                      1,64m

David Sniegoň                         07        Jeseniova                                1,73m

Ondřej Krejčí                          07        Olymp                                     1,67m

Tyč

Mia Čadková                           07        Slavia                                      2,91m

Eliška Jebavá                           07        USK                                        2,85m

Vojtěch Veselý                        07        USK                                        3,44m

Adam Podlipný                        07        Jeseniova                                3,10m

Dálka

Barbora Kličková                    07        Spartak Praha 4                        5,30m

Helena Vaňková                      07        Aktis                                       5,19m

Lukáš Mareš                            07        Spartak Praha 4                        6,04m

Filip Bradáč                             07        Olymp                                     5,97m

Koule

Nicole Krutilová                      07        Jeseniova                                 13,22m

Aneta Kramosilová                  07           USK                                        11,78m

Dominik G. Demčenko            07           Jižní Město                             14,55m

Lukáš Vráblík                           08           Jeseniova                                 13,45m

Atletická hala na Strahově od 1. prosince

Atletické tréninky pro přihlášené pražské oddíly začínají 1. prosince. Tabulka s rozdělením tréninkových časů a oddílů:

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
17:00 – 19:5517:00 – 19:5517:00 – 19:5517:00 – 19:5517:00 – 19:55
Spartak Praha 4   ASK Slavia Praha  ASK Slavia Praha  Spartak Praha 4     ASK Slavia Praha  
SK ZŠ Jeseniova       Atletika Jižní MěstoTJ Dukla Praha  SK ZŠ Jeseniova   TJ Dukla Praha   
SC Radotín            TJ Dukla                 TJ StodůlkyAC Praha 1890Atletika Jižní Město
TJ StodůlkyAtletic Rudná      RadotínAtletika Hostivař    SC Radotín  
Sokol Smíchov I    Mazurská     SK Aktis Praha   SK Kotlářka           SK Kotlářka        
  Sokol Smíchov I    Atletik Rudná        

výbor PAS na dnešním jednání rozdělení tréninkových časů pro jednotlivé přihlášené pražské kluby v přetlakové hale Strahov, jimž budou následně za měsíc prosinec vyfakturován nájem ve stejné výši, jako v úvodních měsících roku 2022. Provoz haly v měsících lednu a únoru je předmětem dalšího jednání.

Samozřejmě i nadále platí vstup na trénink do haly v daných časech pouze pro kategorie Starší žactvo,
Dorost, Junioři a Dospělí z kapacitních důvodů bez mladšího žactva a veteránů
.

Nominovaní závodníci na finále běžeckého poháru

PAS opět posílá plnou sestavu na tzv. finále běžeckého poháru, které letos bude hostit Rumburk při příležitosti pořadatelství MČR.

Nominováni jsou:

KategorieJménoročníkoddíl
DciBlatný Jáchym2005SK Jeseniova
DciZnojil Štěpán2006AC Praha 1890
DkyChovancová Marie2006Atletika JM
DkyHonzíková Klára2005A.C. Sparta
Žci Urx Tomáš2007USK Praha
ŽciMachalický Jan2007ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
ŽkyHavelková Kristina2008SK Jeseniova
ŽkyGregorová Alice2007TJ Dukla
ŽcmDolejš Albert2009Atletika JM
ŽcmNovikov Artěmij2010SC Radotín
ŽkmBotková Linda2009PSK Olymp
ŽkmDziegielewska Karolina2010Atletika Hostivař

V příloze naleznete nominační dopis s podrobnostmi o odjezdu a organizaci

Informace ke grantovým programům magistrátu hl.m. Prahy na roky 2022 a 2023

Magistrát hl.m.Prahy již vypsal grantové programy – výbor PAS žádá všechny oddíly participující na grantu
všeobecné podpory sportu Hl.m.Prahy, jež chtějí v programu pokračovat, popř, nové kluby efektivně
pracující s mládeží, jež se chtějí do programu přidat, aby nejpozději do 30.11.2022 do 20 hod. poslali na mail pas@pas-atletika.cz elektronickou oficiální přihlášku do programu, včetně maximální výše částky, kterou jsou schopny v tomto programu následně správně vyúčtovat. Pozor na kolizi trenérských postů s programem NSA ,,Můj klub“. Přihláška, tabulka k vyplnění a znění programu je přílohou zápisu.
Zároveň si chystejte vyúčtování grantu MHMP za druhou polovinu roku 2022.

Podklady ke grantu naleznete zde:

Program podpory sportu

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ VEDOUCÍCH ŠKOLENÍ TAP A TŽ

Ve dnech 26.11. a 27.11.2022 proběhne seminář vedoucích školení TAP a TŽ.

Školení trenérů TAP (Trenér atletických přípravek) a TŽ (Trenér žactva) mohou pořádat oddíly/kluby či krajské atletické svazy. Je nutné, aby tato školení vedl proškolený lektor. I v letošním roce je připravené pro zájemce školení. Více na odkazu: https://www.atletika.cz/cas-informuje/pozvanka-na-seminar-vedoucich-skoleni-tap-a-tz/ 

Místo: Praha, přetlaková hala Strahov, Diskařská ul.

 Termín:

  • sobota 26.11.2022 – školení TAP (10 – 17h)
  • neděle: 27.11.2022 – školení TŽ  (10 – 17h)

Děkuje, zdraví a na listopadové osobní setkání s předsedy se těší
Iveta Rudová

Informace pořadatele k Přeboru Prahy kategorií staršího žactva ve vícebojích Praha-Juliska 8-9.10.2022

V příloze naleznete výběr závodníků a závodnic k Přeboru Prahy kategorií staršího žactva ve vícebojích – Praha-Juliska 8-9.10.2022

Červeně označení závodící nebyli vybráni k soutěži.

Veškeré informace najdete v propozicích závodu. 

S pozdravem.
Martin Smetana-technický delegát PP